Cambodia

View listings

Realigro.lv ir pirmais pasaulē nekustamo īpašumu meklēšanas dzinējs, kur Jūs varat izskatīt īpašumu sludinājumus, kas ir īrēšanai Cambodia

Īpašums pārdošanai Kambodžā

Kambodža ir valsts Dienvidaustrumu Āzijā, kuras ainavā ietilpst zemie līdzenumi, Mekongas delta, kalni un Siāmas līča piekraste. Galvaspilsētā Pnompeņā atrodas Art Deco stila centrālais tirgus, dzirkstošā Karaļa pils un Nacionālais muzejs.

Tā robežojas ar Taizemi ziemeļrietumos, Vjetnamu austrumos un Taizemes līci dienvidrietumos.

Īpašums villai, dzīvoklim vai jebkurā gadījumā īpašumam kopumā ir prasība, kas raksturo ne tikai tos, kuri plāno pārcelties uz šo valsti, kurā notiek pastāvīga attīstība, bet arī tos, kuri meklē iespējas ieguldījumiem nekustamajā īpašumā un pārdošanai paredzētajos īpašumos Kambodžā; šī otrā iespēja neapšaubāmi ir reāla, jo Kambodžas nekustamā īpašuma tirgus joprojām atrodas pirmsattīstības posmā.

Par laimi, jaunais likums par ārvalstniekiem pieejamo nekustamo īpašumu neapšaubāmi ir palīdzējis attīstīt šo svarīgo ekonomikas nozari, un noteikti ir ietekmēta nekustamā īpašuma darījumu izaugsme.

Ir svarīgi, lai pirms ieguldīšanas un nekustamā īpašuma pirkšanas Kambodžā iegādātos, jūs zināt nekustamā īpašuma ieguldījumu iespējas, to ietekmi uz nodokļiem, juridiskās atšķirības, kas raksturo dzīvokļu un villu tirgu Kambodžā, kā arī iespējamos risinājumus.

Kambodža ātri kļūst par valsti ar stabilu ekonomiku, un perspektīvas rada ārkārtīgu interesi, ja uzskatām, ka izaugsme divkāršo inflācijas līmeni.

Saskaroties ar nepārtrauktu un neapturamu tūrisma nozares paplašināšanos, kam ir tieša ietekme uz Kambodžas nekustamā īpašuma tirgu, un papildus nesenajiem naftas, gāzes un minerālu atklājumiem valsts ekonomiskā nākotne izskatās vairāk nekā spoža.

Protams, infrastruktūras sistēma kopumā joprojām ir vāja, un daudzas ekonomikas nozares vēl ir jāattīsta, pirms tās var uzskatīt par uzticamām, taču tieši šo šķietami negatīvo elementu kontekstā nekustamā īpašuma tirgus piedāvā milzīgas iespējas pieejamiem investoriem , izmantojot bieži sastopamo kapitālu, izmantot izdevību.

Ieguldījumi un nekustamā īpašuma pirkšana pārdošanai Kambodžā var būt ārkārtīgi interesanti un izdevīgi; Lieli ienākumi ekonomiskajā ziņā ir sasniedzami ieguldītājiem, kuri spēj saprast, kā acīmredzamie un objektīvie Kambodžas sistēmas trūkumi vienlaikus parāda labākās garantijas viņu īpašumu vērtības pieaugumam.

Īpašuma Kambodžā ir daudz vairāk nekā jebkad agrāk; jo īpaši Kambodžā pieejamās villas, parasti līmeņa kūrortos, ir labas rentabilitātes avots, kā arī pirkumā ieguldītā kapitāla spēcīga pārvērtēšana.

Karte, cenu dinamika un statistika

Saistītie nekustamo īpašumu

Cod. 35519

PARDOŠANA Viesnīca, Cambodia, Phnom Penh, Siem Reap, soksan road, siem reap

41,445.62EUR
PARDOŠANA
Viesnīca

4000 m²
9 istabu butika viesnīca Siem reap! plašs numurs ar balkonu un akmens vannu laba atrašanās vieta soksan ceļu Siem reap baseins jumta terase pilnī...
Cod. 31006

PARDOŠANA Viesnīca, Cambodia, Phnom Penh, Siem Reap, Siem Reap

663,129.97EUR
PARDOŠANA
Viesnīca

700 m²
19 viesiem Boutique Hotel pārdošanai Siem Reap, Kambodža. Izdevīgs un liels investīciju īpašums. Ir esošo nomnieku ar 2 gadi atlicis nomu. Īres maksa ...
The Bridge @ Pnompeņā, Kambodžā **************************************** Attīstība Details: ~ Freehold Investment pie galvenā atrašanās vieta ~ ...
Cod. 27853

PARDOŠANA Ferma, Cambodia, Phnom Penh, Phnom Penh, Phnom Penh

Reserved negotiation
PARDOŠANA
Ferma

98541 m²
Lauksaimniecības Biznesa pārdošana
Karte, cenu dinamika un statistika
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Iestatījumi

    Lai labāk izmantot Realigro mājas lapā, iestatiet savas preferences attiecībā uz valodu, valūtu, kvadrātmetru vai sq ft

    Uzstādīt tagad Nerādīt atkal
BB